KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Linoleumsnitt 12509414

nr 1250 9414

Linoleumsnitt

Maja Fröberg, Uppsala Slott, signerad, 35x21

Utrop:

300 kr

måndag 29 april 2019
kl 19:45:21